Бібліотечний лічильник “Аліса в країні тайм-менеджменту”

Як все встигати - і чи можливо це? Всі знають, що час - це найважливіший ресурс. Як навчити цій науці дітей і прищепити їм культуру раціонального використання часу?
Тайм-менеджмент - це, по суті, набір правильних звичок, які допомагають людині досягати бажаних результатів. І якщо ці звички сформовані з дитинства, людина сприймає це як природний підхід до життя, що не викликає дискомфорту.

IMG_0006  IMG_0030
IMG_0036  IMG_0060
На порядку денному стали такі актуальні теми: складання розкладу для ледачих і як пояснити батькам, що немає настрою робити уроки. Таємними знаннями с читачами ділилася Ольга Олександрівна. На прикладі відомих героїв улюблених книжок діти вчились планувати свій день, це виявилося зовсім нескладним, якщо трошки подумати. Дехто і зовсім здивувався скільки всього трапляється усього за декілька годин. Ігрова ситуація «Зупини час» відразу показала цінність кожної хвилинки. Сподіваємось, ці знання стануть у нагоді кожного дня для наших завзятих читачів!
IMG_0086  IMG_0075
IMG_0064  IMG_0085
IMG_0096  IMG_0098

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>