Людський організм – складний механізм

Здоров’я-це скарб, який треба берегти та примножувати.  
                                                                         Народна  мудрість.

З дитячих років людина вибирає ті чи інші потреби, той чи інший спосіб життя. Хтось живе, бездумно наслідуючи негативний приклад, шкодячи собі. Інший, обираючи свій життєвий шлях і спосіб життя, обдумує кожен крок та його наслідки, намагається робити добрі справи, зберігає і примножує своє здоров’я.
До бібліотеки філ. №40 завітали учні 5-Б класу шк.№15 на хіт-парад корисних знань. У співбесіді на тему “Людський організм-складний механізм” прийняла участь психолог Одеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Патрушева Анна Володимірівна.

IMG_6355  IMG_6358
IMG_6357 IMG_6369 IMG_6375
IMG_6381 IMG_6391
IMG_6362
Спілкуючись з дітьми, бібліотекар порадила, як найраціональніше зміцнювати здоров’я, додержуючись позитивного способу життя. Для закріплення матеріалу був проведений конкурс “Что же сделать, чтоб еда не сулила нам вреда?” та різноманітні ігри, а на завершення Анна Володимирівна підвела підсумки, завдяки яким діти зрозуміли, що здоров’я людини, насамперед, залежить від самої людини.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>