Звичайно! Екскурсія до бібліотеки може бути цікавою та пізнавальною подорожжю. До нас завітали учні 2-Б класу Одеського ліцею №49 з класним керівником Ковальовою Наталією Йосипівною. Під час екскурсії діти мали можливість детальніше ознайомитись з різними аспектами бібліотечної роботи та її роллю в культурному житті. Чеботова Наталія розповіла про історію бібліотеки, учні відвідали різні відділи бібліотеки. Були представлені цікаві експозиції та спеціальні колекції, які захоплювали увагу читачів.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524093534-1024x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524093612-1024x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524094619-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524095903-1024x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524095913-1024x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524095956-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524100010-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524100026-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230524101930-1024x1024.jpg)