Дика природа – це невід’ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Сьогодні читачі бібліотеки №40 разом з Парфьоновою Оленою зіграли у біологічне лото. Завдяки грі діти згадували, яка тварина є найбільшою у світі, яка найшвидша, яка найповільніша. А на питання, які залишались невідгаданими, можна знайти відповіді на сторінках книг, які «живуть» у бібліотеці. Адже, тваринний світ має безліч цікавостей!
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614150953-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614150703-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614150732-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614152302-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614153630-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614150741-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614155433-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614150904-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG20230614154351-1-1024x576.jpg)