Екскурсія в епоху: «Тобі не до вподоби мій ніс, мій гарний довгий ніс?»

Вільгельм Гауф – один із найвідоміших у світі казкарів. Його життя було коротким, всього 25 років. Проте написані ним казки живуть ось уже понад 200 років.
За своє коротке життя він устиг створити два романи, книжку сатиричних нарисів, чимало новел і три збірки казок. І якщо твори для дорослих стали помітним явищем у німецькій літературі, то казки завоювали собі світову славу. Окрім «Карлика Ніса», особливо знаними казками є його «Каліф-чорногуз», «Маленький Мук», «Пригоди Саїда», «Холодне серце». Казки Гауфа цікаві не лише дітям, а й дорослим. Адже його казкові персонажі часом так схожі на нас самих, наших друзів і недоброзичливців, тут споконвічна боротьба добра і зла – перш за все у площині людських стосунків. Тому вони житимуть і далі – століття за століттям. Бо змінюються часи, а казки залишаються у вічності.
27 квітня у дитячій бібліотеці №40 відбулося знайомство маленьких читачів з творчістю німецького письменника В. Гауфа та його відомою на весь світ казкою «Карлик Ніс». Читачі познайомились з цікавими фактами біографії письменника, познайомились з книжковою виставкою по темі, грали в гру маленький кухар, фотографувалися у костюмі головного героя. Час промайнув швидко  весело і непомітно.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.