Нарешті ми дочекалися! Серед наших читачів з’явилися підлітки, які виявили бажання цікаво та корисно проводити час у бібліотеці з малечею. Олександра Сабатин, наша зіронька, запросила дітей до клубу «Читайте, вірні друзі!». Адже це гарний спосіб зустрітись з друзями. По-перше: діти проводять час з книгами, кожен з них читає невеликі уривки і вчиться слухати, поважаючи оточуючих, домовлятися, допомагати, ділитися. У процесі учасники роблять поробку за прочитаною історією. І головне: нудьгувати заборонено!
Клуб буде працювати кожного четверга о 14.00. Приходьте, чекаємо. Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_150549-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_143950-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_150142-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_150246-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_150203-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_150511-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_143944-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_151305-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_151518-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230504_152030-1024x576.jpg)