«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка», – сказав колись видатний казкар Ганс Крістіан Андерсен. І справді, квіти супроводжують нас протягом усього нашого життя. Вони – на вишиваних рушниках, скатертинах, фіранках; вони пломеніють на полотнах художників.
Сьогодні читачі дізналися багато цікавого про наших зелених друзів. Ближче ознайомилися з квітами, їх деякими ознаками й особливостями. На полицях виставки на них чекали книжки про різнобарвний світ квітів. Це знайомство сприятиме бережному ставленню до квітів, рослин, рідної природи, спонукатиме до пошуків істини та відкриттів, адже в довкіллі ще так багато таємниць, які не відкрила нам матінка-природа. На згадку про зустріч діти власноруч виготовили листівку з побажаннями «Весняне диво – первоцвіт»
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_150513-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_150129-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_152421-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_161402-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_161447-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_161426-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_161503-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230426_160512-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-1-1024x768.jpg)