До Дня пожежної охорони України, 16 квітня 2024 року, до бібліотеки 40 завітали читачі, які почули важливі факти о пожежах та їх наслідках. Діти ознайомились з правилами протипожежної безпеки у бібліотеки, у школі, вдома, на природі, у громадських місцях. Дізнались деякі факти про професією пожежників та вчилися знаходити вихід із ситуації в разі пожежі, знайомились з елементарними засобами гасіння вогню. Більш детально розібрались як працює вогнегасник та коли саме його треба використовувати. Для закріплення набутих знань читачі відповідали на питання тематичної вікторини.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240417124539-461x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG20230323145240-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240417120044-1024x461.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240417120448-1024x461.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240417122240-461x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/5260294907430557951_121-574x1024.jpg)