Кожного березня у світі відзначають День цуценяти. Вперше це свято запропонувала експерт-кінолог із США Колін Пейдж. Можливо, це наймиліший день в історії. Адже ми згадуємо про самого чарівного нашого чотириногого друга, маленького цуценятка. Оксана Підіпригора провела захід для учнів одеського приватного ліцею «Інтелект». Діти почули новини про книжки о собаках від бібліотекаря, пограли у гру «Намалюй свого хвостатого друга», відповіли на питання вікторини «Вірю-не вірю», заповнили кросворд «Гра туди-сюди» та послухали главу з книги Саши Чорного «Щоденник Фокса Міккі».
Звичайно, це день цуценят, але вітати в цей день можна собаку будь-якого віку! Зрештою, собаки завжди в наших серцях вважаються цуценятами, чи не так?
Цуценята люблять фізичну ласку, і якщо вони хочуть її отримати, вони шукатимуть її у своїх улюблених людей. Вони можуть притулитися до вас, коли ви сидите на дивані або на підлозі. Це спосіб показати, що поруч із вами вони почуваються в безпеці.
Подаруйте своїм хвостикам трохи ласки, вони будуть вдячні, адже завжди залишаються самими вірними друзями.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321095539-461x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321100202-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321093154-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321093202-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321092706-461x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321094112-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321094251-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321094255-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321094539-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321095241-461x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321100101-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240321100112-1024x461.jpg)