Сьогодні наші читачі познайомились з Кетрін Патерсон – однієї з чільних американських дитячих письменниць другої половини двадцятого століття. «Міст у Терабітію» увійшов до переліку найвизначніших творів дитячої літератури за версією Американської літературної асоціації, до списку «Відомі дитячі книжки», та здобув нідерландську премію «Срібний олівець». Герої книги з головою поринули у світ власних фантазій. Втікаючи від сірих буднів дорослого життя, де стільки зла, штучності та брехні, вони створюють свою казкову країну із назвою Терабітія.
Ця книжка зіткана з контрастів, які показують, наскільки складно влаштований цей світ.
Завдяки проекту «Книга в кадрі» читачі потрапили у зворушливий світ Терабітії, адже щемка історія дружби назавжди залишаться у пам’яті та торкається таємних струн душі.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240327_134535-574x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240327_135054-574x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240327_135250-1024x574.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240327_140948-1024x574.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240327_141609-1024x574.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240327_141214-1024x574.jpg)