В дитячій бібліотеці №40 пройшов Мяу-фест «Cats день» в рамках, якого відбувся майстер-клас з малювання «Кіт – одесит».
Коти живуть поруч із людьми майже десять тисяч років. Вони дуже корисні сусіди. Вони не тільки рятують нас від гризунів. У багатьох родинах коти почуваються членами сім’ї. Постійне спілкування з ними відновлюють гармонію душі і тіла людини, зцілюють організм. Воно дарує радість, а отже, знімає напругу і запобігає стресам.
Одесити дуже люблять котиків, доказом цього є багато пам’ятників цих пухнастих створінь. Стіни будівель міста прикрашають графіті з патріотичними котиками у вишиванках та з прапорами України. Навіть в бібліотеці є улюблениця читачів та бібліотекарів – кішка Цукерка. Отже, було вирішено неодмінно провести майстер-клас з малювання котиків. Діти з великим задоволенням долучились до заходу, бо не має жодної дитини, яка б не любила милих муркотиків. У художній майстерні маленьким читачам допомагала Світлана Олександрівна, запрошена майстриня з КЗ ПСО «Мистецька художня школа №2, м. Одеса». Діти та бібліотекарі дуже вдячні за співпрацю! Завдяки допомозі професіонала, в кожного вийшов свій унікальний малюнок.
Бібліотека – територія творчості! Ми чекаємо на Вас!
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240301_162107-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301165950-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301163309-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301161233-1024x461.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301165114-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1817-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1834-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1835-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1837-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1885-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1888-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1912-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1913-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1933-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1941-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1943-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1979-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1982-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1984-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240301_162033-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240301_163052-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240301_170751-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301161212-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301163205-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301165058-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301165807-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301170030-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301170340-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301170533-461x1024.jpg)