У «Міжнародний день котів» до бібліотеки завітали найменші читачі, для них було організовано голосне читання і тематичний майстер клас «Щасливе левеня», також діти познайомились з тематичною виставкою та дізналися багато енциклопедичних фактів про левів – великих кішок.
Майстер-класи є однією із активних форм роботи з які доповнюють собою популяризацію книг і привабливість бібліотек, створення сприятливих умов для виявлення творчих уподобань і здібностей користувачів бібліотеки, розкриття їх творчого потенціалу, залучення до участі у такому виді роботи сприяє популяризації бібліотеки.
На таких зустрічах час спливає швидко, обговорення книжок і ілюстрацій до них, вільне спілкування між співробітниками і читачами в невимушеній атмосфері, спільна творчість. Але родзинкою таких зустрічей з маленькими читачами залишається – голосне читання, виразне, емоціональне, наповнене завжди має успіх серед малюків.
У спекотній Африці живе Левеня, яке мріє бути музикантом. Але Тато – лев проти, адже вважає, що Левеня має стати царем звірів. А для цього мусить навчитися грізно гарчати, а не грати і співати. Невже Левеняті доведеться відмовитися від власної мрії? Читачі дитячої бібліотеки №40 знають закінчення цієї історії, приходь до найближчої бібліотеки разом з батьками, якщо бажаєш дізнатися, що було далі!
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1759-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1763-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1768-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1777-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1854-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1784-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1860-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1947-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1953-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1960-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_2042-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_2043-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_2051-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_2073-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301161006-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG20240301163612-768x1024.jpg)