У сучасному житті роль музеїв помітно зростає. Вони виконують відповідальну місію в інтелектуальному вдосконаленні особистості, формуванні її дбайливого ставлення до історії.
Важливим завданням, яке ставлять перед собою музеї, є залучення до музейного простора молодого покоління. Формуванню людини «музейного типу» сприяє низка проектів та програм, спрямованих на зміцнення традиції відвідування музеїв серед дітей, використання освітньо-виховних та дослідницьких можливостей музеїв. От і наша бібліотека залучилась до цієї роботи.
Думаєте, що музеї – це нудно, старомодно і невесело? Ретро-музей якраз навпаки – ломає стереотипи і вабить до себе відвідувачів. Один із таких музеїв – ретро-музеїв у дитячій бібліотеці №40. Бібліотекарі разом з нашою громадою збирали експонати. А Чеботова Наталія з захопленням продемонструвала їх читачам. Відмінність нашого музею від інших це те, що експонати можна брати в руки та на деяких попрацювати. Це так захопило дітей, що коли за ними прийшли батьки, вони змусили їх чекати, а потім і долучитись до заходу. Ми дуже раді, що наша ідея сподобалась нашим відвідувачам.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518150728-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518150008-1024x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518153722-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518153559-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518154034-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518154434-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518154620-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518154925-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518155001-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518155201-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518160601-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518160906-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518161230-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518162056-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518162422-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518162527-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518150035-1024x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518160235-1-1024x576.jpg)