Книжковий акваріум: «На дні морському!» (книжкова виставка у рамках проекту «Читальна зала просто неба»)


З чим у нас асоціюється море? Літо, хвилі, відпочинок. Але поки в нас немає такої можливості , ми вирішили  досліджувати  морські глибини у нашій бібліотеці-філії №40. Та перш ніж з головою пірнути у підводне царство, ми як слід ознайомились з книжковою виставкою, відшукали  моря та океани, а вже потім – гайда відкривати таємниці морських світів!


Наше місто розташоване на узбережжі Чорного моря. І сьогодні ми поговоримо про його мешканців. Експерти тривалий час ретельно вивчали історію виникнення і екосистему басейну Чорного моря, що згодом привело до формування цілої системи фактів і знань.  Чорне море – це унікальне середовище для життя близько 5600 видів морських мешканців. Крім камбали та кефалі, хамси, шпрот і бичків, глоса, ставриди є і інші. А восени з пірса можна ще спіймати саргана чи луфаря. Всього ж у Чорному морі зараз налічується понад 180 видів власне морських риб. Найдивовижнішими є китоподібні. Це дельфіни, яким, як і людині, для дихання потрібне повітря, які вигодовують дитинчат молоком та від народження мають волосяний покрив. Чорноморські дельфіни представлені трьома видами: дельфін-афаліна, звичайний дельфін, або білобочка, морська свиня, або азовка.


З творчим завданням також усі впорались на відмінно. Ось яку класну медузу та рибу виготовили наші талановиті пальчики! Найголовніше, що це вони зробили з вторинної серовини.  На фото ви можете побачити неймовірні книги та журнали з фонду нашої бібліотеки для дітей, які стали класними помічниками під час заходу.
 
This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.