Дефіле бантиків: «Живе повсюди краса»

Краса жіноча – теплий подих квітки, 
Коханий погляд радісних очей.
Тендітна усмішка, котра так личить жінці
Засліплює, як перший Божий день.
Краса жіноча, еталон усього, 
А жінка, це богиня на Землі.
Кохання наше, це ключі від всього
І навіть… найгарнішої.
         Микола Щасливий

“Краса врятує світ!” – казав класик. І з цим твердженням багато хто не погоджується, але, проте, людство завжди тягнулося до краси та естетики. Тому, починаючи з 1995 року, за ініціативою Міжнародного комітету естетики й косметології СІДЕСКО у вересні у світі відзначається Міжнародний день краси. Цього дня у світі шанують все, що приносить естетичне і моральне задоволення. Тому в багатьох містах і країнах саме в вересні повсюдно проводяться конкурси краси.
Згадаємо, коли відбулися перші конкурси краси. Перший міжнародний конкурс краси відбувся ще в далекому 1888 році в Бельгії. До речі, він проходив саме у вересні, можливо тому і дата святкування така. А перший міжнародний конкурс ” Міс Світу” відбувся у Лондоні. Звичайно, в цей день журі обирають переможницю не тільки завдяки її красі, так само в цей день найкрасивіші дівчата показують свої таланти й відповідають на різні питання.
Звичайно ж, в Міжнародний день краси проходить величезна кількість конкурсів з подібною назвою. Але так само, у вересні люди часто влаштовують різні ходи, протести прийнятим параметрам краси (90 – 60 – 90). У подібних акціях вітаються люди з неординарною зовнішністю. Адже кожен по – своєму гарний.
До речі саме у вересні своє професійне свято відзначають і пластичні хірурги, косметологи, виробники косметики, і працівники модельного бізнесу. Адже без усього цього, у наш час, досить складно уявити саме поняття “краси”.
Ніхто не заборонить нам насолоджуватися принадами цього світу, особливо мінливою красою природи. Авжеж найціннішою є природна краса, і не тільки довкола нас, а й у кожній людині. Красою може бути не тільки молодість, а й розумна та зріла старість, навіть зів”яла квітка, яка наступного року розцвіте знову. Сила і мудрість краси у тому, що вона надихає митців на нові сюжети і полотна, несе позитивну та гармонійну силу, а також світлі емоції.
Так що цінуйте і бережіть красу нашого світу!
Про все це та багато іншого дізналися читачі філії №40 – які завітали на дефіле бантиків.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.