![This image has an empty alt attribute; its file name is IMG_20210224_162519-1024x793.jpg](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20210224_162519-1024x793.jpg)
В бібліотеці – філії №40 пройшов захід присвячений творчості дитячого письменника Володимира Рутківського. Цей дорослий пише для дітей так,ніби він сам дитина, яка потрапила в чарівну історію. Його персонажі ніби оживають та сходять зі сторінок,якщо познайомишся з ними, то полюбиш їх на все життя!
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20210224_161616-1024x769.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20210224_162239-1024x769.jpg)
Просто зацікавити нинішнього читача дуже складно, бо треба конкурувати з гаджетами , телебаченням, інтернетом. Володимир Рутківський робить це блискуче , його чарівні історії і герої захоплюють з першої сторінки!
Отже, сьогодні читачи познайомились з героями чарівної казкової трилогіі “Бухтик з тихого затону”, “Гості на мітлі” ,”Щирик зі Змієвої гори” В. Рутківського .
Кожна з цих книг особлива по-своєму, і одна з них напевно припаде до душі юному читачеві. Адже що може привернути увагу дитини сильніше, ніж магія і чаклунство?
Отже Ядвіга Олізарівна з котом Аристархом,Бухтик та Барбула,Щірик і багато інших героїв чекають на Вас!
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/изображение_viber_2021-02-24_22-11-51-1024x696.jpg)