Міжнародний День Білої тростини,відзначається 15 жовтня в багатьох країнах світу.Біла тростина- символ незрячої людини.Долучилися до цих заходів і читачі бібліотеки 40.У рамках заходу говорили про непросте життя людей з особливими потребами,про допомогу і солідарність,чуйність і толерантність.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201012_160215-1024x769.jpg)
Була представлена література на дану тематику.Діти познайомились з книгою,яка надрукована шрифтом Брайля,прочитали історію про те,як”бачити” кольори із заплющеними очима, спробували відчути усі барви світу в новій незвичній формі.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201012_152920-1024x769.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201012_152717-1024x769.jpg)
Давайте не будемо байдужими до людей з вадами зору!Ніколи не забувати про тих , хто дивиться на життя без допомоги очей!
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201012_155843-1024x769.jpg)