Світ звуків хай торкнеться струн дущі та відгукнеться в ній надією й любов’ю

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.
За даними проекту DilovaMova.com, вперше Міжнародний день музики провели 1-го жовтня 1975-го року.
З музикою наше людство знайоме з давніх часів. На світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі.
Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту.
Сьогодні до нашої бібліотеки на музичний вернісаж завітали читачі, учні 7-х та 9-х класів УНВК «Інтелект»
DSCN7457  DSCN7472
DSCN7465  DSCN7477
Діти з зацікавленістю слухали розповідь бібліотекаря Радзієвської О.М. про історію виникнення музики взагалі та музичних інструментів, відповідали на запитання вікторини, читали вірші, відгадували голоси товаришів по тембру. Всі бажаючі спробували створити власні музичні фантазії на запропонованих інструментах. В кінці зустрічі, затаївши подих, слухали натхненне виконання музичних творів на скрипці Саші Сучкова.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.