Творчість – найкращий метод боротьби зі стресом та негативними емоціями. А коли це улюбленець багатьох – кіт із бісеру, то є подвійним задоволенням. Приємно сидіти за творчістю у колі однодумців та спостерігати, ділитися враженнями, підтримувати один одного. Під керівництвом Парфьонової Олени діти зробили маленького котика з бісеру. Адже кішки доволі часто виступають у ролі персонажів художніх творів. А легенда Олени Карачевської «Про чорного кота» невід’ємно пов’язана з нашою бібліотекою.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_161448-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_1825-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_1890-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_1904-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_1831-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_1833-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_1893-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_160249-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_160427-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_161909-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_162721-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_163755-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_164839-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_165511-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_164159-768x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240301_164944-1024x768.jpg)