Арт-простір: «Фантастичні звірі Марії Примаченко або як підкорити світ» до 115-річчя від народження мисткині

До115-річчя від дня народження мисткині Марії Приймаченко в бібліотеці філії №40 був створений арт -простір для читачів Малювання і пластилінографія  в стилі Марії Приймаченко захопило наших відвідувачів. Разом з читачами юявляли світ, де звірі розмовляють, квіти співають, а дерева танцюють. Картини Марії Приймаченко не схожі ні на що інше. Вона використовувала яскраві, насичені кольори і сміливі, незвичайні форми. Її звірі, птахи і рослини були сповнені життя і руху, як ніби вони ось-ось зістрибнуть з полотна. Вона використовувала яскраві кольори та незвичайні форми, створюючи власний неповторний світ.

Марія народилася в маленькому селі на Поліссі, де її оточувала дивовижна природа. Вона любила спостерігати за тваринами, рослинами і птахами, і все це знаходило відображення в її унікальному стилі живопису. У її картинах оживали фантастичні звірі та птахи, казкові квіти та дерева. Коли Мрія підросла, вона почала показувати свої картини на виставках. Люди були вражені її талантом і оригінальністю. Її роботи стали відомими не лише в Україні, а й у всьому світі. Творчість Марії Приймаченко визнана у всьому світі. Її картини виставляються в музеях і приватних колекціях.
Марію надихала українська народна культура, казки і легенди. Вона вірила в силу добра і краси і хотіла, щоб її картини приносили людям радість і щастя.
Мрію Приймаченко називали “солов’єм українського народного живопису”. Вона створила тисячі картин, які зберігаються в музеях та приватних колекціях. Вона надихає художників, дизайнерів і всіх, хто любить красу і магію українського народного мистецтва.
Мрія Приймаченко прожила довге і важке життя, але все одно була щасливою людиною,бо присвятила себе улюбленому  заняттю –  творчості. Вона стала символом українського народного мистецтва і залишила неоціненний слід у культурі нашої країни.

Приходьте до бібліотеки-філії №40 тут вас чекає книжкова виствка  «Стежками Марії» про життя і творчість української мисткіні. А також індивідуальний майстер клас з розпису паперової тарілки в стилі Марії Приймаченко.

 Чекаємо на Вас!

Захід підготувала і провела бібліотекар Клименко Л.С.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.