Ігри для дітей мають велике значення в процесі розвитку. Вони формують комунікаційні навички, вдосконалюють образне і логічне мислення, виховують особистість. Ігри повинні не тільки розважати дитину, а й розвивати. Вони стимулюють дитину до такої роботи, яка покращує пам’ять та уяву. Завдяки іграм у дитини з’являються навички та вміння, які знадобляться їй у майбутньому. Правильно організовані ігри – це прекрасний метод виховання. Мало правильно підібрати гру: важливо займатися систематично.
Тому у нашій бібліотеці ігротека проходить постійно. І ми дуже раді, що скарбничку наших ігор поповнили наші партнери, міжнародна гуманітарна організація IsraAID Ukraine. Дякуємо за співпрацю та турботу за наших дітей.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231103_165345-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231103_165215-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231103_165359-771x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231103_165023-1024x771.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231103_165038-1024x771.jpg)