У бібліотеці відбувся літературний гід, на якому були присутні наші читачі- учні 22 школи – ліцей, 3-Б класу зі своїм класним керівником Савєльєвою І.І. На заході діти повністю занурилися у світ нової книги Віталія Близнюка «Як їжачок- мандрівничок у подорож збирався». Діти прослухали голосне читання уривку книги у виконанні бібліотекаря Санду Олени Валеріївни, ознайомились з книжковою виставкою по темі, читали і декламували на пам’ять вірші про їжачків, дізналися 25 нових цікавих фактів з життя цих маленьких колючих тварин, відповідали на запитання вікторини, з задоволенням дивились мультик про дружбу Трям! Здрастуйте!. А також прийняли участь у майстер- класі з виготовлення їжачка з природного матеріалу і навіть склали всім класом свою казку про їжачка Івана, яку назвали «Незвичайний їжачок». Час сплинув весело з користю і непомітно. І таке моє вам побажання, нехай у світі кожного дня стає на одну непрочитану книжку менше! До нових зустрічей!)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_112953-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_113059-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_113316-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_113444-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_113847-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_114018-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_115458-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_115616-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_121721-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_121810-1024x576.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_122606-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231116_123527-1024x576.jpg)