Зустріч з письменницею “Одеський путівник”разом з Оленою Карачевською.

У дитячій бібліотеці №40 в рамках Смуга-fest «Я одесит, патріот України», відбулась творча зустріч з Оленою Карачевською  –  дитячою письменницею, поетесою, педагогом  і великим другом всіх дітей, бо не покладаючи рук вона працює для них вже багато років. Користувачам бібліотеки письменниця добре знайома за її творами, а от тепер маленькі читачі мали змогу познайомиться з Оленою Віталіївною особисто. Учасники заходу спілкувалися з письменницею, слухали уривки з її нових творів, грали, відгадували загадки, робили веселу руханку. На згадку про зустріч кожна дитина отримала  у подарунок нову  книгу О. Карачевської          «Одеські котусики». Книга розповідає дітям (і не тільки!) про одеських котів – тих самих, котрі стали відомими арт-об’єктами міста.

Ось тільки кожна котяча історія у книжці – особлива. Як розповіла сама автор, «скульптури котів та кішечок мають свої власні історії. Але час іде, і з’являються нові легенди та нові фігурки чарівних котиків із неймовірними здібностями».

Сподіваємось, що зустріч  залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.