Книжковий кадр «Полундра! Пірати на борту»: до140-річчя роману Стівенсона «Острів скарбів»

У бібліотеці №40 відбувся захід, присвячений 140-річчю роману Стівенсона “Острів скарбів”.
Англійський письменник, Стівенсон Роберт Луїс, писав романтичні твори сповнені екзотики, мрій про щастя. Починав письменник писати рано — вже у 15 років видає свою першу книгу. Через хворобу він оселився на острові Самоа, і тут разом з аборигенами брав участь у визвольній боротьбі острів’ян проти німецьких колонізаторів. Стівенсон багато подорожував, знайомився з відомими митцями свого часу.
Світову славу автору приніс роман “Острів скарбів” (1883), який було визнано зразком пригодницької літератури.
 Своїм героям Стівенсон подарував те, чого так прагнув сам: енергію і свободу, можливість діяти не оглядаючись на тисячу умовностей. «Островом Скарбів» зачитувалися навіть в вікторіанській Англії не тільки юні джентльмени, але і їх батьки.
Вже понад 140 років дорослі та діти з рівним завзяттям приймають правила гри: одноногий пірат, чорна мітка, скрип матч, солоний вітер, «Піастри! Піастри!» – якби не історія, придумана нудною шотландської восени 1881 року, хіба б ми знали, що таке справжні пригоди?
16 серпня 2023 року Оксана Підіпригора та Юлія Руденко ознайомили читачів з біографією письменника та його знаменитими на весь світ книгами: “Острів скарбів”, “Чорна стріла”, “Клуб самогубців”, “Пригоди принца Флорізеля” та іншими.
Діти брали активну участь у командних іграх: в’язали морські вузли, писали послання майбутньому поколінню читачів, складали карти Скарбів та шукали їх у бібліотеці. Команди переодяглися в Піратів і заспівали Пісню “Йо-Хо-Хо та пляшка рому”.
І звісно ж, за проектом: «Книга в кадрі» усі охочі подивились екранізацію англійського роману.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.