У бібліотеці-філії № 40 відбулась віртуальна подорож європейськими країнами та одеськими визначними пам’ятками з виставки робіт переможців конкурсу “Європейська Одеса-2023”.
Діти відгадували загадки про країни Європи, відповідали на запитання щодо визначних пам’яток Одеси. А також грали у гру з дитячою письменницею Оленою Карачевською, вивчаючи прапори європейських країн. У концертній програмі прозвучали вірші естонських письменників у виконанні Надії Хохлової, керівника театру «Балаганчик» мистецької школи №13, сонети Петрарки та українські гуморески у виконанні Микити Іванова та Єлізаветі Гаврилюк. Глядачі були зачаровані співом українських пісень солісток Емілії Малярчук – викладач Людмила Кісельова, Ангеліни Бацанюк – викладач – Яніна Каратєєва (Мистецька школа №13). А потім ознайомились із виставкою робіт лауреатів конкурсу «Європейська Одеса».
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7004-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7194-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7030-683x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7052-683x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7191-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7089-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7079-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7117-683x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7139-683x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7149-683x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7156-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7097-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7100-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7201-1024x683.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7207-1024x683.jpg)