У бібліотеці №40 відбулась зустріч з одеським дитячим письменником – Олексієм Юрійовичем Надемлінським. Він поділився з читачами секретними прийомами написання книг. Адже кожний автор вносить у творчість щось своє, неповторне. У Олексія Юрійовича – це тонкий одеський гумор та захоплюючі фантастичні теми. Автор популярних книг про дивного папугу Соломона, Матильду-Мідію, таксу на ім’я Такс, розповів про історію появи його героїв. А ще поділився спогадами зі свого життя, яке було сповнене несподіваними подіями, які вплинули на його подальший розвиток. Його творчий шлях доказує, що талановита людина, хоча б і з технічною освітою, може стати письменником, черпаючи теми з повсякдення. Діти слухали затамувавши подих. Не кожен день зустрінеш людину, книжками якої захоплюєшся з малечку.
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530130632-1024x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530130841-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530133440-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530131413-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530131342-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530133429-576x1024.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530153942-1024x768.jpg)
![](https://filial40.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230530142156-1024x768.jpg)