«Україна козацька: пам’ять віків історії»

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книг і художніх творів, зняті фільми. Про козацький рід і його ватажків співається в пісні нашої держави – гімні України. А про молодого хлопця і дорослому чоловікові, який вміє відстояти свою честь і захистити слабкого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак.
Козак в уявленні українця – це справжній воїн, який не розлучається з шаблею, захисник Батьківщини, хранитель прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.

У бібліотеці№40 разом з учнями НВК “Інтелект” відбулася подорож у минуле. Перегляд історико-документального відеоролика “Традиції козацтва”» допоміг юним читачам здійснити подорож в історію славних козаків, детальніше пізнати видатних гетьманів України.
DSCN1108  DSCN1159
DSCN1122  DSCN1128
DSCN1146  DSCN1132Виховання було предметом особливим для козаків і воно в них  поєднувалося з військовим навчанням і вихованням. Проявити свої фізичні здібності учням допоміг конкурс «Перевага рук». Байдужих не залишилося, всі хотіли позмагатися, показати себе справжніми козаками. Навіть дівчинкам було де проявити себе, адже допомагати пораненим і хворим – це є невід’ємна частина козацького милосердя. У конкурсі “Медична допомога” дівчинки надавали  першу допомогу умовно постраждалим козакам-хлопцям.
DSCN1123  DSCN1157
DSCN1165  DSCN1155
А книги, представлені бібліотекарями на тематичній книжковій виставці, дали можливість усім присутнім більш глибже дізнатися про минуле України.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>