“Коштовне срібло поетичного слова”

Чи задумувались ви коли-небудь, звідки в душі людини народжуються геніальні вірші? Від чого з’являється дивовижний дар,  який спонукає звичайні слова звучати по-новому, від яких сильніше б’ється  серце і захоплює подих?
Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги… Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права.

Мабуть, не знайдеться в світі людини, як б не знала напам’ять хоча б одного віршованого твору. А як щодо Тебе? Нині достеменно невідомо, хто вперше почав складати вірші. Проте найстарішими вважають вірші-гімни поетеси-жриці Ен-хеду-ани, яка жила в 23 столітті до нашої ери. Про життя поетеси відомо лиш те, що вона була дочкою аркадського царя Саргона, що завоював Ур (територія сучасного Ірану). Ен-хаду-ана писала про місячного бога Нанна та його дочку, богиню вранішньої зорі Інанну.
Пройдуть роки, і світ відкриє для себе імена незрівнянно талановитих геніїв, які писатимуть на вічні теми: кохання та зради, щастя і горя, дружби та ненависті, миру та війни, свободи та неволі.
DSCN8288  DSCN8257
DSCN8282  DSCN8292Поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Таку саму силу і викликала у читачів школи №15-8А класу (класний керівник Оксана Рахимівна) поезія нашої гості Вірт Галини Іванівні. Вона з натхненням читала свої твори, які торкнулися потаємних почуттів кожного з присутніх. Усі  побажали знову зустрітися і зробили фото на пам’ять з талановитою поетесою.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>