Порятунок і захист людей у НС

Сучасна людина живе у світі природних, техногенних, соціальних та інших небезпек, які постійно загрожують її здоров’ю, а інколи навіть самому життю. За таких обставин безпека життєдіяльності, як і безпека самої людини, стає першорядною, тому що торкається сутності людського життя.
Саме тому бібліотека-філія №40 (зав. бібліотекою Стемберьска О. О., бібліотекарі Підіпригора О. В. та Парьфонова О. Є.) спільно з головним управлінням ДСНС в Одеській області служби цивільного захисту провела корисну і важливу екскурсію для читачів школи №17, 6-А класу (класний керівник Павлушкіна О.Ю.). Головною метою якої було навчити розпізнавати небезпеки, запобігати їм, ліквідувати наслідки їх проявів, сприяти вихованню в дітях гуманного, свідомого ставлення до питань особистої безпеки та безпеки в усіх сферах життєвих відносин.
DSCN8078 DSCN8100
DSCN8138 DSCN8163
IMG_0046 IMG_0041
20171124_134936lll
Виставка – музей цивільної оборони існує вже 25 років. Під час зустрічі екскурсовод Лариса Олексіївна розповідала основні принципи безпеки, приводила цікаві факти та приклади, та провела екскурс про становлення пожежної охорони в Україні та Одеській області, починаючи з 19 століття і до сьогодення. Екскурсовод пояснювала, що треба робити при землетрусах, повенях, терактах, як треба поводитись в небезпечних ситуаціях. А подорож по історичним залам, стала наглядним прикладом еволюції рятувальної техніки від конно-діжкового пожежного хода до сучасного обладнання.
DSCN8082 IMG_0051
IMG_0078 IMG_0053
IMG_0067 IMG_0090
IMG_0084 IMG_0096
Діти з цікавістю слухали  про мужність та героїзм пожежників, ознайомилися з експозиціями музею, які представлені у залах, оглянули техніку та макети пожежних автомобілів, речові докази пожеж. Усі присутні мали можливість подивитись на зразки вогнегасників, стародавні каски та одяг пожежників. Особливий інтерес викликав перегляд інтерактивних стендів, які демонструють ситуативні моменти виникнення пожеж.
Нехай жодна надзвичайна ситуація не зупине вас зненацька! Бережіть себе!

 

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>