Чого навчає Королева чистоти

7 квітня у всьому світі відзначається День Здоровя.

9 квітня 2013 року в нашу бібліотеку на масовий захід – криничка здоров’я завітали наші читачі, учні 3Б класу школи №22 (класний керівник Кришталь Ірина Леонідівна) і спеціалісти з Одеського міського центру соціальних служб з питань сім’ї, дітей та молоді Ганна Миколаївна Голодюк та Ганна Володимирівна Патрушева.

Бібліотекар Антонюк Л. М, познайомила читачів з книгами, які подані на виставці «Учись бути здоровим». Працівник соціальної служби Голодюк Г. М. поставила багато запитань, з якими наші читачі впоралися на відмінно.

Ганна Миколаївна Голодюк розповіла дітям, що вони повинні знати, щоб зберегти своє здоров’я і за допомогою проектору наглядно продемонструвала дітям цікаві ілюстрації з цієї теми. Ознайомившись з виставкою «Учись бути здоровим», наші читачі розповіли вірші про здоровя та здоровий спосіб життя.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>