«Здоровше з гумором живеться»

«Здоровше з гумором живеться.
Отож звучи, наш сміх, звучи!
А дехто й зовсім не сміється,
Хоч як його не лоскочи!»

21 лютого 2013 р. в нашій бібліотеці відбувся захід, присвячений 105-річчю від дня народження видатного українського поета-сатирика, гумориста, громадського діяча Степана Івановича Олійника (1908 – 1982). Про Степана Олійника по праву говоримо як про майстра сміху. Хто з читачів приязно й тепло не усміхнеться, почувши це популярне ім’я?! На пам’ять одразу приходять численні поетові герої, змальовані зі щирим почуттям любові, або ж і ті малопривабливі типи, яких справедливо назвати антигероями і до яких автор ставиться іронічно, з презирством і одвертою зневагою.

Настя Михайлівська, учениця 9-г класу 22 школи прочитала гумореску Степана Олійника « Пес Барбос і крос, що справді став незвичайним». Бібліотекар Підіпригора О.В. познайомила читачів з життєвим шляхом та творчістю поета Степана Івановича Олійника.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>