Конкурс “Найкращий читач України – 2011″ стартує!

Хто зараз може стати учасником конкурсу: діти віком 12-13 років (учні 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, читачі дитячих бібліотек). 

Коли проходить конкурс «Найкращий читач України – 2011»: 1 лютого – 2 травня

Місця проведення: дитячі і/або сільські бібліотеки (філії) всіх населених пунктів України.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у Конкурсі: прийти у свою дитячу чи сільську бібліотеку і розпитати бібліотекаря про Конкурс. У бібліотеці координатор конкурсу надасть всю необхідну інформацію та анкети для участі в Конкурсі.

Останній термін заповнення анкет учасника: У нашій бібліотеці 16 лютого.

Конкурс дитячого читання дає можливості!

Його учасникам можуть здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню, що підсилює в дітях почуття власної вартості. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх уподобаннях,  подискутувати про улюблені книжки – це сприяє кращій соціальній адаптації і підвищенню самооцінки; Переможці зустрічаються з улюбленими авторами; знайомляться з історією та культурою Львова, дізнаються більше про сучасну українську літературу; Ну і звичайно – нагороди: нові книжки від українських видавців та подарунки від партнерів.

Переможці 1-го етапу конкурсу 2010 року дитячої бібліотеки-філії №40 (Куцак А., Латишко А.) та бібліотекар філії Підіпригора О. В.

Проведення 3-го етапу конкурсу 2010 року у ЦБ ім. Гайдара м. Одеси

У 2011 році переможцем конкурсу можеш стати ти! Приходь до нас. Ми чекаємо на тебе.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>